BNSports.gr - ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης 0-1: Φιλικό με… ξύλο και συμπεράσματα  (video)
BNSports.gr - ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης 0-1: Φιλικό με… ξύλο και συμπεράσματα (video)

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-1 - Gentikoule

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 | Gazzetta

Μεγάλη νίκη του Αστέρα με 1-0 στο ΟΑΚΑ επί της ΑΕΚ - Η βαθμολογία της  Σούπερ Λίγκα
Μεγάλη νίκη του Αστέρα με 1-0 στο ΟΑΚΑ επί της ΑΕΚ - Η βαθμολογία της Σούπερ Λίγκα

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης: Το 1-0 από τον Γαλανόπουλο και η άμεση ισοφάριση  του Ριέρα (vids) - Fosonline
ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης: Το 1-0 από τον Γαλανόπουλο και η άμεση ισοφάριση του Ριέρα (vids) - Fosonline

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης 2-1: Πήρε «ανάσα» με Τζαβέλλα - ΤΑ ΝΕΑ

BNSports.gr - ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0: Αραούχο με το... αριστερό και  προβάδισμα για την «Ένωση»! (video)
BNSports.gr - ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0: Αραούχο με το... αριστερό και προβάδισμα για την «Ένωση»! (video)

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-1: Οι Αρκάδες χάλασαν το ντεμπούτο του Αμραμπάτ

BNSports.gr - ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-1: Κεφαλιά Μπαράλες και ισοφάριση με  το... καλημέρα στο 2ο μέρος! (video)
BNSports.gr - ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-1: Κεφαλιά Μπαράλες και ισοφάριση με το... καλημέρα στο 2ο μέρος! (video)

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 - to10.gr

AEK – Αστέρας Τρίπολης 0-1: Νεύρα και... καμπάνες! - Πρώτη εμφάνιση για  Άμραμπατ - Onsports.gr
AEK – Αστέρας Τρίπολης 0-1: Νεύρα και... καμπάνες! - Πρώτη εμφάνιση για Άμραμπατ - Onsports.gr

Αστέρας - ΑΕΚ 0-1 - to10.gr

ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης 1-0 < ΕΙΔΗΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site

Sportime - ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης 0-1: Της… βάρεσε... | Facebook

ΑΕΚ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 1-0 < ΕΙΔΗΣΕΙΣ | AEK F.C. Official Web Site

Live: ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 (ημίχρονο) | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο  Αθλητικό Blog!
Live: ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0 (ημίχρονο) | Filathlos.gr | Το Εγκυρότερο Αθλητικό Blog!

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-1 | Contra.gr

AEK-ASTERAS TRIPOLIS 1-0 SUPER LEAGUE MATCHDAY 21 < MATCHES | AEK F.C.  Official Web Site
AEK-ASTERAS TRIPOLIS 1-0 SUPER LEAGUE MATCHDAY 21 < MATCHES | AEK F.C. Official Web Site

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-1

ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0: Γκολ για την «Ένωση» | Eretikos.gr

Κακή εμφάνιση της ΑΕΚ και ήττα (0-1) στο φιλικό από τον Αστέρα Τρίπολης  [βίντεο] - iefimerida.gr
Κακή εμφάνιση της ΑΕΚ και ήττα (0-1) στο φιλικό από τον Αστέρα Τρίπολης [βίντεο] - iefimerida.gr

Superleague 1, ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 2-1: Επιστροφή στις νίκες με γκολ  Τζαβέλλα
Superleague 1, ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης 2-1: Επιστροφή στις νίκες με γκολ Τζαβέλλα