Νίκη Ευρώπης για την ΑΕΚ, 1-0 τον Παναθηναϊκό

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 3-0, με τρία γκολ σε 4 λεπτά! (video) | Novasports

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Το πρώτο ντέρμπι του... ευρώ - Sport-Retro.gr

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 0-2: Πήρε το ντέρμπι των Β' η «Ένωση» - Δείτε τα  highlights (video) - Newsbomb - Ειδησεις
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 0-2: Πήρε το ντέρμπι των Β' η «Ένωση» - Δείτε τα highlights (video) - Newsbomb - Ειδησεις

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Η τρομερή ενέργεια του Ζαγαρίτη και το 0-2 του  Κουρμπέλη! (vid) | Gazzetta
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Η τρομερή ενέργεια του Ζαγαρίτη και το 0-2 του Κουρμπέλη! (vid) | Gazzetta

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός 1-0: Εκεί κρίθηκε το ντέρμπι (video+photos) - Onsports.gr

ΑΕΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 SUPER LEAGUE 24η Αγωνιστική < ΑΓΩΝΕΣ | AEK F.C.  Official Web Site
ΑΕΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0 SUPER LEAGUE 24η Αγωνιστική < ΑΓΩΝΕΣ | AEK F.C. Official Web Site

Novasports.gr - 📡 LIVE 👉 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0 - 0 ⚽Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ  χωρίς σκορ! #aek #panathinaikos #round1 #playoff #superleague1 #aekpao |  Facebook
Novasports.gr - 📡 LIVE 👉 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0 - 0 ⚽Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ χωρίς σκορ! #aek #panathinaikos #round1 #playoff #superleague1 #aekpao | Facebook

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: 0-3 (hls) | Novasports

Novasports.gr - 👉 Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ ⚽ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 0-0 στη ρεβάνς για το  Κύπελλο | Facebook
Novasports.gr - 👉 Ημίχρονο στο ΟΑΚΑ ⚽ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 0-0 στη ρεβάνς για το Κύπελλο | Facebook

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: 1-0 με γκολάρα του Βέλεθ (vid) | Novasports

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Στις 21:30 στο Novasports 1HD - Onsports.gr

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ : Το λάθος του Κολοβέτσιου και το γκολ του Ολιβέιρα για  το 1-2 (vid) - Fosonline
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ : Το λάθος του Κολοβέτσιου και το γκολ του Ολιβέιρα για το 1-2 (vid) - Fosonline

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Σέντρα του Ανσαριφάρντ, ο Μάνταλος νίκησε τον  Σένκεφελντ και έγραψε το 0-1
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Σέντρα του Ανσαριφάρντ, ο Μάνταλος νίκησε τον Σένκεφελντ και έγραψε το 0-1

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ: 3-0 (hls) | Novasports

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: 0-1 (16') | nova

Super League: Το ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός την Κυριακή στα κανάλια Novasports  [βίντεο] - iefimerida.gr
Super League: Το ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός την Κυριακή στα κανάλια Novasports [βίντεο] - iefimerida.gr

Το τρέιλερ της Nova για το ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (ΒΙΝΤΕΟ) | Κitenimerosi.gr

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ: Το 0-1 του Μάνταλου (vid) | Gazzetta

Novasports.gr - 📡 LIVE 👉 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0 - 0 ⚽Ξεκίνησε το β' μέρος  στο αθηναϊκό ντέρμπι ‼️Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες στο δεύτερο  45λεπτο #aek #panathinaikos #round1 #playoff #superleague1 #aekpao |  Facebook
Novasports.gr - 📡 LIVE 👉 ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 0 - 0 ⚽Ξεκίνησε το β' μέρος στο αθηναϊκό ντέρμπι ‼️Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες στο δεύτερο 45λεπτο #aek #panathinaikos #round1 #playoff #superleague1 #aekpao | Facebook